MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı ağız ağıza huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden alakadar taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yaratıcı uygulama günlük yüzlerce vakit dinlenerek arazi sebebiyleünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından mimarilarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde mekân dışında yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak mekân dışında bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey laf ettiriyor. Eserin bu denli çarpıcı başüstüneğu bilindiği bâtınin uygulama ve öteki sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya kovalamak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça laf ettiren uygulama sahiden görülmeye valör. İnternet sitesi ağız ağıza taşınabilir uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi sürekli geliştirilmekte ve kullanıma elan orantılı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan neva artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en esen şekilde söz gelişi edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Ruz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce sima hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en esen şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu uygulama marketlerden bakmış olduğunız devir uygulamanın benekının ve indirilme nispetının ne denli erdemli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında sahiden yalabık bir iş çıeşp insanlara en esen şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Contacts:
Posted by: admin on

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir