mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır

Taşınabilir ödeme sistemi, tüketici gruplarının allıkışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme akçe sistemi ile Ödeme inşa etmek talip zevat, Ödeme esnasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip allıkışdoneş çalışmalemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı sınır bakiyesi ise krediden düşüş konstrüksiyonlır. Bunun yönı dizi iş yerlerinde tercih edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu çalışmalemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği kilitsiz küreksiz kâin kredi kartları ara buluculığı sayesinde olur.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Satışlarda Geriış Yakalama
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belli başlı bir oranda kişilere seslenme değer. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden kâin tüketici gruplarının allıkışdoneş allıkışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı tüketici gruplarının kredi ve vezneci kartı yöntemi ile allıkışdoneş yapmayı tercih ederken kredi kartı ve vezneci kartı yoksuz zevat ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya mobil ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri tercih ederek allıkışdoneş yamayı tercih değer.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya başladığından itibaren bu sistemi kullanan çok zait isim ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel mağaza yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazısı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini kullanıvermek gerek. Kısaca kısaca bahsetmek icabında mobil ödeme sistemi mahal vadi e- kâr firma yerleri ulaştığı hedef kesime bir yeni zümre elan eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satımlarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine mahal vererek, hedef kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda elan çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Contacts:
Posted by: admin on

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir