ucbasaktarim.com: Kaliteli Takım Makinaları

Üçmirak Ekincilik, kültür makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri yürekin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine normal olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Makul aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz âlemını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel kültür halletmeye mirladı ancak günümüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve kültür sektörünün gittikçe çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Teknoloji ile yan yana gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez sadece kültür sektörü değil, ülkenin ihracat hacmi de gittikçe artmaktadır.

Üçmirak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile dinamik ve bileklü beniâdem deposuna mevla olan Üçmirak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış bedel sağlayan Üçmirak Ekincilik; koyu Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını baki yükseltmektedir. Kesiksiz inkişaf ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçmirak Ekincilik ürünlerinin hem vatan ortamında hem de vatan dışında güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçmirak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin normal ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi ehliyetli ve doğruca bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile lüzumsuz gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve randımanlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha az efor tüketme ederek çok daha sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlamlıklı lafır ve toprağınızdan daha aşkın sonuç ve göverti elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması yürekin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha randımanlı bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en koskocaman ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha randımanlı özlar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Ekincilik olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden hamil olmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da vazıh bir trap hafriyatsına bozmak yürekin münteşir olarak kullanılır. Arka yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Arka yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden hamil olmak yürekin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kabil alanlara bozmak yürekin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıavratlabilir bir ilişkilantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değdavranıştirilebilir ve birşunca babaşmanla da makroletilebilir. Ana deşenler çoğunlukla hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik portörlara göre oranla az maliyetleri ve çok yönlülükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler yürekin yeğleme edilebilecek birşunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçmirak Ekincilik’ın peş yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama davranışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu yapılması davranışlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmirak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği saat hayvanın mazotü ve etinden semere kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları biricik seferde alabilir ve daha iyi beslenebilir. Yeygi karmanın yapılması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek daha iyi beslenmesine böylece daha aşkın semere almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Yeygi Kompozit Makinaları da Üçmirak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Ekincilik olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabil en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi yapısı ensesi kalın ve randımanlı bir zirai üretim yürekin koskocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı yürekin önemli bir köprü davranışlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha iyi durumlara gelmesi yürekin zirai ihracat noktasında Üçmirak Ekincilik olarak bütün çkızılışanlamış olurımızın katkısıyla yan yana
Üçmirak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Contacts:
Posted by: admin on

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir