valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde arsa almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) mandepsi ortamında düzenışmutaş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi yürekersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışmutaş yapabilmek yürekin oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışmutaş yapabilmek o derece amelî değildir. Çünkü bu nöbetlemler dolar kuru üzerinden iş yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek yürekin ya da oyunda daha çokça tabanca gücü üzere hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin yürekine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri yürekin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler yürekin oyunu daha yararlı oynamanızı katkısızlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere arsa mevdutir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de arsa mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi yürekerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içerisinde arsa vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Düzen ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değnöbettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde arsa vadi UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu yürekin yürekine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel beis verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok kontak gharabelik ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında mandepsi yapımcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında parçalanmamış oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere göstermek yürekin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu düzenek hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek yürekin mütemadi yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi yürekin her dem bir reviş bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arsa vadi duvarların arkasını görme özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında veya oyunda arsa vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu desise sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi güçlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot vahit sözcük üzere görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç çalmak veya bir nesneyi nişan çalmak demeına gelirken Bot kelimesi, bir nöbetin otomatik olarak yapılması demeına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Contacts:
Posted by: admin on

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir